TimTaylor@insidervip.asia

82 W - 47 L

9.22 Urartu 0-3 Noah U 2.5 Losee
9.21 Smouha 2-0 El Masry U 2 DRAW
9.20 Albacete 0-2 Ponferradina U 2 DRAW
9.19 Villarreal 2-1 Eibar U 2.5 Losee
9.18 Chindia 1-3 Hermannstadt U 2.5 Losee
9.17 Marseille 0-2 St Etienne U 2.5 Winner
9.16 Omonia - Crvena zvezda U 2 DRAW
9.15 Montpellier 2-1 Lyon U 2.5 Losee
9.14 Viitorul Constanta 1-4 U Craiova U 2.5 Losee
9.13 St. Truiden 2-3 Antwerp U 2.5 Losee
9.12 KV Mechelen 0-1 Oostende U 2.5 Winner
9.11 Noah 2–1 Ararat Yerevan U 2.5 Losee
9.10 Arab Contractors 3-2 Haras El Hodood U 2 Losee
9.9 Athletico-PR 1-1 Botafogo RJ U 2 DRAW
9.8 Cyprus 0-1 Azerbaijan U 2 Winner
9.7 Bosnia & Herzegovina 1-2 Poland U 2 Losee
9.6 Malta 1-1 Latvia U 2.25 Winner
9.5 Estonia - Georgia U 2 Winner
9.4 Scotland 1–1 Israel U 2.5 Winner
9.3 Finland 0–1 Wales U 2.25 Winner
9.2 Okayama 1–0 Yamaga U 2 Winner
9.1 Krumkachy 2-0 Din. Minsk U 3 Winner
8.31 El Ismaily 1-3 Al Ittihad U 2 Losee
8.30 El Gouna 2-0 Arab Contractors U 2 DRAW
8.29 El-Entag El-Harby 0-1 El Gaish U 2 Winner
8.28 Lyon 4-1 Dijon U 2.5 Losee
8.27 Honved 1-1 Inter Turku U 2.5 Winner
8.26 CFR Cluj 2-2 D. Zagreb U 2.5 Losee
8.25 Tambov 0–1 Sochi U 2.25 Winner
8.24 Lori – FC Van U 2.5 post.
8.23 Gabala 1-1 Zira U 2.5 Winner
8.22 Qarabag 2-0 Sabah Baku U 2.5 Winner
8.21 Alashkert 1-0 Noah U 2.5 Winner
8.20 St Josephs 1-2 B36 Torshavn U 3 DRAW
8.19 Hiroshima 3-3 FC Tokyo U 2.5 Losee
8.18 Dynamo Brest 6–3 FC Astana U 2.5 Losee
8.17 Urartu – Lori U 2.5 post.
8.16 Ararat Yerevan 1-0 Pyunik Yerevan U 2.5 Winner
8.15 Kashiwa 1-3 C-Osaka U 2.5 Losee
8.14 Alashkert 0-0 Ararat-Armenia U 2.5 Winner
8.13 Cerro Porteno 1–0 Guarani U 2.5 Winner
8.12 Umea FC 2-2 Orgryte U 2.5 Losee
8.11 Trnava 3-1 Ruzomberok U 2.5 Losee
8.10 Leuven 1-1 Eupen U 2.5 Winner
8.9 Proleter 1–1 Backa U 2.5 Winner
8.8 Rukh Brest 3-3 Zhodino U 2.5 Losee
8.7 Wexford 0–0 Cabinteely U 2.5 Winner
8.6 TPS 0-2 Honka U 2.5 Winner
8.5 Sepsi Sf. Gheorghe 1-0 Academica Clinceni U 2.5 Winner
8.4 Finn Harps 0-1 Shelbourne U 2.5 Winner
8.3 Ross County 1-0 Motherwell U 2.5 Winner
8.2 Bologna 1-1 Torino U 2.5 Winner
8.1 Al Rayyan 0-0 Al Arabi U 2.5 Winner
7.30 Brage 1-1 Akropolis U 2.5 Winner
7.29 Stromsgodset 3-1 Brann U 2.5 Losee
7.28 CFR Cluj 1-0 FC Botosani U 2.5 Winner
7.27 Crotone 1-0 Frosinone U 2.5 Winner
7.26 Burnley 1–2 Brighton U 2.5 Losee
7.25 Vendsyssel 0-1 Skive U 2.5 Winner
7.24 D. Zagreb 2-0 Varazdin U 2.5 Winner
7.23 Udinese 2–1 Juventus U 2.5 Losee
7.22 Lecce 3–1 Brescia U 3.25 Losee
7.21 Aston Villa 1-0 Arsenal U 2.5 Winner
7.20 Ankara Demirspor 2-1 Sakaryaspor U 2.5 Losee
7.19 Bournemouth 0-2 Southampton U 2.5 Winner
7.18 Stoke 1-0 Brentford U 2.5 Winner
7.17 Tenerife 1–2 Lugo U 2.5 Losee
7.16 Leicester 2–0 Sheffield Utd U 2.5 Winner
7.15 Udinese 0-0 Lazio U 2.5 Winner
7.14 Ararat-Armenia 2-0 Noah U 2.5 Winner
7.13 Villarreal 1-2 Real Sociedad U 2.5 Losee
7.12 Dynamo 1–1 Poli Iasi U 2.5 Winner
7.11 BATE 1-1 Slavia Mozyr U 3 Winner
7.10 Real Sociedad 2–3 Granada U 2.5 Losee
7.9 Everton 1–1 Southampton U 2.5 Winner
7.8 West Ham 0–1 Burnley U 2.5 Winner
7.7 Arsenal 1-1 Leicester U 2.5 Winner
7.6 FC Voluntari 0-0 Viitorul U 2.5 Winner
7.5 Swansea 2-1 Sheffield Wed U 2.5 Losee
7.4 Norwich 0-1 Brighton U 2.5 Winner
7.3 Denizlispor 0-1 Gaziantep U 2.5 Winner
7.2 JK Jarve – Maardu U 3.5 Losee
7.1 Everton 2–1 Leicester U 2.5 Losee
6.30 Legion 0–0 Tallinna Kalev U 2.5 Winner
6.29 Chievo 2–0 Frosinone U 2 PUSH
6.28 Vandra Vaprus 2–3 Elva U 3 Losee
6.27 Paide 2–0 Legion U 3.5 Winner
6.26 Sevilla 1-1 Valladolid U 2.5 Winner
6.25 Hapoel Katamon 1-0 Ramat Hasharon U 2.5 Winner
6.24 Norwich 0-1 Everton U 2.5 Winner
6.23 Genoa 1-4 Parma U 2.5 Losee
6.22 Fiorentina 1-1 Brescia U 2.5 Winner
6.21 Sandhausen 0-1 Dynamo Dresden U 2.5 Winner
6.20 Verona 2–1 Cagliari U 2.5 Losee
6.19 Norwich 0–3 Southampton U 2.5 Losee
6.18 Arminia Bielefeld 1-0 Darmstadt U 2.5 Winner
6.17 Aston Villa 0-0 Sheffield Utd U 2.5 Winner
6.16 Lugo 1–3 Zaragoza U 2.5 Losee
6.15 Astra 0-0 Gaz Metan Medias U 2.5 Winner
6.14 Jena 0-0 Uerdingen U 2.5 Winner
6.13 VfL Osnabruck 0-2 Bochum U 2.5 Winner
6.12 Lori 0-2 Alashkert U 2.5 Winner
6.11 Etar 5–3 Dunav U 2.5 Losee
6.10 Botev Plovdiv 0–0 CSKA Sofia U 2.5 Winner
6.9 Piast Gliwice 0-0 Gornik Z. U 2.5 Winner
6.8 Tsarsko Selo 1–3 Slavia Sofia U 2.5 Losee
6.7 Union Berlin 1-1 Schalke U 2.5 Winner
6.6 Duisburg 2-1 Chemnitzer U 2.5 Losee
6.5 Magdeburg 1-1 Uerdingen U 2.5 Winner
6.4 Limon 0–2 Grecia U 2.5 Winner
6.3 Narva 0–2 Tulevik Tulevik U 3.5 Winner
6.2 Hapoel Tel Aviv 3–0 Beitar Jerusalem U 2.5 Losee
6.1 Aarhus 1–0 Odense U 2.5 Winner
5.31 Esbjerg 1-1 Aalborg U 2.5 Winner
5.30 Sigma Olomouc 1–2 Pribram U 2.5 Losee
5.29 Viborg 1–1 Skive U 2.5 Winner
5.28 Aarhus 1-1 Randers FC U 2.5 Winner
5.26 Slovacko 0–0 Sigma Olomouc U 2.5 Winner
5.25 Ararat Yerevan 1-0 Urartu U 2.5 Winner
5.24 Alashkert 0-1 Noah U 2.5 Winner
5.23 Teplice 2-0 Liberec U 2.5 Winner
5.22 Slutsk II 3–2 Rukh Brest II U 3.5 Losee
5.21 Musongati 3-3 Atletico Olympic U 2.5 Losee
5.20 Saprissa 1-0 Herediano U 2.5 Winner
5.19 Guadalupe 1-0 Limon U 2.5 Winner
5.18 Kopetdag Asgabat 1-1 FC Asgabat U 2.5 Winner
5.17 Greuther Furth 2–2 Hamburger U 2.5 Losee
5.16 Augsburg 1–2 Wolfsburg U 2.5 Losee
5.15 Zhodino 3-1 Gorodeja U 2 Losee
5.12 Nebitci U21 2-0 Ahal U21 U 3.5 Winner
5.10 Vitebsk 0-0 Shakhtyor Soligorsk U 2 Winner
5.9 Smorgon 1-0 Lida U 2.5 Winner
5.8 Jeonbuk 1-0 Suwon Bluewings U 2.5 Winner
5.3 BATE 3-1 Neman U 2.5 Losee
5.2 Rukh Brest 1-1 Gorodeja U 2.5 Winner
5.1 Rukh Brest II 2-0 FK Gorodeja II U 4.5 Winner